X
+90 242 212 1530

ANA SAYFA

Sizi Akdeniz’in huzur veren kıyılarında , Side ‘de, eşsiz doğa  ve tarihin buluştuğu yere; mükemmel tatil cennetine davet ediyoruz.

”Seaden Valentine Resort Spa / Side ”..        


Şehir merkezine sadece 3 km, havalimanına ise sadece kırk dakika uzaklıkta inşa edilmiş bu cennet; Konforlu odaları ve modern mimaride saklanmış ince detaylarla tasarlanmış Hotel  Valentine Resort Spa  +16 konsepti ile sizlere kapılarını açıyor.

Yeşilin huzur veren büyüsünün içerisinde saklı, gün ışığıyla birlikte masmavi denizin doyumsuz manzarasını gözlerinizin önüne seren bu  cennet; 163 oda, 326 yatak kapasitesi ve misafirlerine sunduğu ayrıcalıklı hizmetleriyle sizleri bekliyor. Kalabalık ve gürültüden uzak, arzu ettiğiniz sakin ve sıcacık bir ortamda hayal ettiğinizden daha fazlası, gerçek 5 yıldız konforuyla sizlere sunuluyor.

Şık bir atmosferde tüm yılın yorgunluğunu geride bırakacağınız, 28 metrekareden, 42 metrekareye kadar tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak tasarlanmış farklı oda alternatiflerimizle, tamamen huzurlu ve rahat bir tatil geçirmenizi sağlıyoruz. Konforun hakim olduğu, 163 standart oda ile sizlere standartların üzerinde tatil keyfi sunuyoruz.

Gecesinin ayrı, gündüzünün ayrı güzel olduğu bu saklı cennette, Türk ve Dünya mutfağının seçkin lezzetleri zengin menülerle açık büfe restorantlarımızda damak zevkinize sunuluyor. Sabah kahvaltısı, öğle, akşam  yemeklerinin yanısıra, a’la carte restaurantımızda da hafif müzikler eşliğinde farklı lezzetlerimizden tadabilirsiniz.

Unutulmaz bir tatilin, kaliteli ve huzurlu yaşamın, alternatafsiz lüks ile buluşmasına siz de şahit olun!

Seaden Valentine Resort Spa / Side